Loading لطفا کمی صبر کنید ...عنوان تب فعال

بسم الله الرحمن الرحیم 

بیانیه محکومیت تحریم آستان مقدس امام رضا علیه السلام

***

ذَلِکَ بِأَنَّ اللَّهَ مَوْلَى الَّذِینَ آمَنُوا وَأَنَّ الْکَافِرِینَ لَا مَوْلَى لَهُمْ
سوره مبارکه محمد – آیه 11

البته خدا یار و مولای متقیان است و کافران هیچ مولا و یارو یاوری ندارند

شمس تبریزی اگر در دل مولانا بود         در دل ما به جز شمس خراسانی نیست


مصاف ابدی حق و باطل ، به نقطه ای رسیده که میتوان تمام سپاه کفر و نفاق را در آشکارترین چهره شیطانی خودش مشاهده کرد. اراده حق رب العزه و الجلال بر آن تحقق یافته که حکومت ارض به صالحان برسد و ما در آستانه نبرد بدر کبرائیم . لشکر توحید نیک میداند که آنچه در این نزاع بنیادی ، رمز پیروزی است ، داشتن اراده توحیدی است که این جنگ در حقیقت جنگ اراده هاست . ما متکی به اراده الهی هستیم و این قرن ، قرن توحید و اسلام است. 


امروز آنچه میبینیم آمریکای بدون روتوش است . امپراطور تمدن غرب دموکراسی وعده داده اش را در خیابان میناپولیس روی حنجره جورج فلوید و حمله به کنگره شیطان و شلیک به اشلی بابیت در راهروهای آن عمارت شیطان ، تصویرنگاری می کند.

اسلام و معنویت انقلابی به عنوان یگانه مظهر حق در جهان امروز ، تنها در همین نبرد حق و باطل است که به تمامیت میرسد و این چنین است که نزاع ما با عنوان انقلاب اسلامی با آمریکا به عنوان مظهر بزرگ شیطان اجتناب ناپذیر است . ارمغان تمدن و لیبرالیسم غربی چیزی جز تاریکی مطلق برای بشریت نبوده اما اسلام عقلانیت و معنویت و عدالت را با یکدیگر به ملتها هدیه میدهد.نبرد امروز ، جنگ عقیده ها و اعتقادات است . حضرت روح الله (ره) میفرمودند :"جنگ ما جنگ عقیده است که جغرافیا و مرز نمیشناسد و ما باید در جنگ اعتقادیمان بسیج بزرگ سربازان اسلام را در جهان به راه اندازیم . ما میگوییم تا کفر و شرک هست ، مبارزه هست و تا مبارزه هست ما هستیم ، ما تصمیم داریم پرچم لا اله الا الله را بر قلل رفیع کرامت و بزرگواری به اهتزاز درآوریم."امروز مآمن و پناهگاه مستضعفین جهان از انصار الله یمن تا مبارزان راه توحید در عراق و افغانستان و پاکستان تا مجاهدان مقاومت اسلامی فلسطین و سوریه و نیجریه و تا حزب الله قهرمان لبنان و تا مظلومین زاریا و میانمار و تا ازادیخواهان آمریکای لاتین و اروپا ، ایران است و ایران مرکز اسلام و مرکز حقیقت اسلام مضجع شریف حضرت اباالحسن علی بن موسی الرضا ( علیه آلاف تحت و الثناء) میباشد . امروز قلب مقاومت و مجاهدین در جهان اسلام با ساعت صحن انقلاب اسلامی حرم امام رئوف تنظیم گردیده و عتبه مقدس عالم آل محمد (ص) قطب استراتژیک معارف توحیدی گردیده است. ضریح مقدس حضرت ابا الجواد (ع) مدرسه آموزش معارف عبودیت مدافعان حرم از بیت الله الحرام و مدینه رسول اکرم و قبور ائمه مظلوم بقیع و نجف مولی الموالی امیر المومنین و کربلای سید الشهدا (ع) و کاظمین و سامراء و دمشق و ارض مقدس قدس شریف گردیده است . مشهد الرضا (ع) ، پایتخت معارف اسلام حقیقی است که انوار فقه رضوی به برکت حضور ایشان و خواهر عظیم الشانشان در قالب فقه و فقاهت و فقیه تجلی یافته تا مجاهدان این مکتب انسان ساز ، همچون قاسم سلیمانی ها به فرماندهی مقام ولایت فقیه حضرت سید علی حسینی الخامنه ای (زید عزه شریف) در نبرد اسلام با همه مظاهر کفر پرورش یابند . آستان مقدسی که مهبط ملائکه الله است و مرکز علم الهی و نور معارف توحیدی است . تحریم آستان مقدس امام خوبیها ، بزرگترین نقض آزادی انسان و پلیدترین نوع بی حرمتی به مقدسات ادیان الهی است . آمریکا امروز می داند که آنچه او را منهدم خواهد کرد ، عقلانیت و تدبر و تفکر است که رشته های زنجیر استحمار غربی را از قلب انسان قرن 21 خواهد گسست و او را به حقیقت عبودیت که همانا تسلیم در برابر ذات حضرت حق میباشد خواهد کشاند. آمریکا میداند که در نبرد با اسلام عقلانیت ، اسلام تدبر و تفکر ، اسلام معنویت ، اسلام توجه و توکل به خدای متعال ، اسلام جهاد ، اسلام کار ، اسلام اقدام ، محکوم به شکست است فلذا بخیال خود با تحریم شیطانی منبع حقیقت اسلام ، نور خدا را با دم دهانش خاموش کند و حال انکه خداوند تمام کننده نور خود است هرچند کافران را ناخوش آید.یُرِیدُونَ لِیُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ ﴿8﴾

جوانان ایران اسلامی با استعانت از عتبه مقدس خورشید هشتم خود را آماده نبرد نهایی با آمریکا و اسرائیل مینماید و با شکست لشکریان شیطان ، تمدن اسلامی را با رمز نصر من الله و فتح قریب محقق خواهد ساخت .

تولیت معزز آستان مقدس امام رئوف ، ما جوانان مقاومت در سراسر جغرافیای اسلام ، با توسل و توکل به ذات مقدس حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا (ع) با انگیزه صد برابری آماده ایم تا در کنار شما همچون گذشته به کادر سازی برای لشکر توحید برای نبرد نهایی همت گماریم که این تحریم نشان داد ، دشمن اسلام به عمق نگاه استراتژیک آن عتبه مقدس در حوزه تربیت نفوس الهی پی برده و چون مغروقی به هرچه میرسد دست می اندازداما اراده خدا و لشکریان حق بر نابودی و انهدام کفر و طاغوت تحقق یافته است .

ما به برکت آن آستان مقدس، همان طوری که تا کنون پیروزمندانه پیش رفته ایم، از این به بعد هم پیش برویم و به تعبیر خمینی (ره) عزیز و این جمهوری اسلامی باقی باشد با اسلامیت خود تا وقتی که زمانی که به حضور بقیّة اللَّه این جمهوری مشرّف شود و مسائل را در خدمت ایشان حل کند. ز کدخدا مهراسید امید ما به خداست         که خانه ساختن عنکبوت محکم نیست 
به امتحان ببر ای دوست دست بر شمشیر          ببین که برای سپر شدن کم نیست


والسلام علی عباد الصالحین نام 
نام خانوادگی 
استان 
نام شهر: 
شماره موبایل: 
میزان تحصیلات